Koralis - apie IT sprendimus plačiau

Jau 10 metų dirbame IT sprendimų versle. Kuriame įvairaus sudėtingumo interneto, el. komercijos sprendimus, verslo valdymo sistemas. Efektyviam projektų valdymui naudojame AGILE metodiką, todėl klientas visada žino projekto stadiją, kiek laiko užtruko viena ar kita užduotis.

Mūsų tikslas – pateikti Jūsų verslui unikalius ir pridėtinę vertę kuriančius IT sprendimus. Siekiant geriausio rezultato, atliekame Jūsų verslo bei poreikių analizę ir sukuriame individualiai Jums tinkantį projektą. Projektą įgyvendina mūsų kvalifikuotą projektų vadovų, dizainerių, programuotojų komandą. Į darbo procesą visada įtraukiame klientą, nes kiekvienoje projekto stadijoje mums labai svarbu girdėti kliento poreikius ir lūkesčius. Įgyvendinus projektą, suteikiame garantiją ir reikalingą pagalbą.

Galime didžiuotis, kad savo nuoširdžiu darbu bei kompetencija užsitarnavome klientų pasitikėjimą, kurie patenkinti mūsų įgyvendintais projektais ir džiaugiasi puikiais rezultatais.

„Klientai kalba apie mus“

ASG worldwide:

“Su profesionalia Koralis programuotojų komanda dirbame jau kelerius metus ir esame užtikrinti, kad mūsų bendradaviavimas tęsis ir toliau. Pasitikime Koralis programuotojų kompetencija ir produktyvumu. Komanda nuolat viršija lūkesčius pristatydama projektą laiku ir profesionaliai.”

Dave Meaker, IT skyriaus vadovas

CODA MUSIC AGENCY:

“Man be galo malonu dirbti su Koralio komanda. Jie nuolat mane stebina savo gebėjimais projektus atlikti itin profesionaliai ir laiku. Nepaisant kokio sudėtingumo ar apimties projektą mes jiems duodame, žinome, kad jis bus atliktas laiku ir tinkamai. Drąsiai rekomenduojame šią patikimą įmonę.”

Sam Hammoud

Moofe:

„Koralis“ sukūrė kompleksinį multimedia Moofe puslapį, skirtą reklamos ir dizaino rinkai. Mūsų partneriai kokybiškai ir laiku atliko visus projekto darbus – pradedant konsultacijomis dėl techhnologinių įgyvendinimo sprendimų ir baigiant – programinės įrangos vystymu bei svetainės sukūrimu.”

Douglas Fisher, direktorius

DESKBOOKERS:

“Su Koralis komanda yra labai malonu dirbti. Jie pasižymi nepriekaištinga vadyba ir itin kompetentinga programuotojų komanda. Koralis yra patikimas verslo partneris, kurį mes labai rekomenduojame. Koralio komanda nuolat viršijo mūsų lūkesčius ir ženkliai prisidėjo prie mūsų verslo vystymosi.”

Jeroen Arts, direktorius

MUS REKOMENDUOJA

imageimageimageimageimageimageimageimage

TECHNOLOGIJOS

PHP / Node JS / HTML / CSS

jQuery / Angular JS / MySQL / Maria DB

MS SQL / Elastic Search / Memcached

Laravel

.