Klientai - Koralis

ASG Worldwide

ASG Worldwide – viena didžiausių pakuočių sprendimų kompanijų pasaulyje. Įmonė kuria pakuotes kvepalų, gėrimų, konditerijos, buitinės elektronikos, kino ir žaidimų platinimo kompanijoms.  ASG Worldwide klientai yra visame pasaulyje žinomi prekių ženklai, tokie kaip  Universal, EA Games, Ted Baker, Paramount, Disney, Sony ir daugelis kitų.

Koralio  komanda ne vienerius metus bendradarbiauja su ASG Worldwide ir kuria interneto technologijomis paremtus pakuočių valdymo sprendimus.

MOOFE

Moofe – Londone įsikūrusi bendrovė, kuri specializuojasi  fotografuoti lokacijas automobilių gamintojams. Turėdama fotografų komandas visame pasaulyje, bendrovė siūlo platų įvairių lokacijų pasirinkimą.

Naršydami Moofe nuotraukų bazėje, klientai gali pasirinkti vaizdus, naudodami sudėtingus ir išmanius algoritmus, sudaryti nuotraukų kolekcijas, paketus bei nusipirkti nuotraukų publikavimui reikalingas licencijas.

Šį sprendimą nuo A iki Z sukūręs Koralis su Moofe bendradarbiauja jau ketverius metus.

Geralda

Geralda – didžiausia žvakių gamintoja Lietuvoje. Kompanija bendradarbiauja su didžiausiais Baltijos šalių prekybos tinklais.

Koralio komanda gamybos procese įdiegė inovatyvų gamybos planavimo ir ruošinių privežimo planavimo sprendimą, taip sutaupomas laikas paruošiant gamybos liniją kitam gaminiui. Mūsų sprendimo pagalba, gamyba vyksta greičiau ir efektyviau.

CODA MUSIC AGENCY

Tai viena žinomiausių muzikos agentūrų Europoje, įsikūrusi Londone. Kompanija atsakinga už daugelio žinomų atlikėjų koncertų ir turų organizavimą. Agentūros užsakovai – nuo Imagine Dragons, All Saints, Zucchero iki žinomiausių DJ.

Coda Music Agency sukūrėme ryšių su klientais valdymo  sistemą (CRM) ir verslo valdymo sistemą, kurios pagalba valdomi  visi įmonės procesai –  nuo sutarčių, sąskaitų valdymo, ataskaitų, personalo valdymo iki atlikėjų koncertinių turų organizavimo.

Tai vienas didžiausių ir įdomiausių Koralio projektų, kuris pasižymi ypač sudėtinga savo struktūra ir architektūra. Didžiuojamės, kad Coda jau kelerius metus pasitiki mūsų profesionalių programuotojų komanda.

BBPwood.com

BBPwood.com – kompanija kuri prekiauja medžio padėklais internete bei realiuoju laiku pateikia transportavimo sprendimą klientui.

Koralio komanda sukūrė verslo valdymo sprendimą, kuris apima tiek vidinius kompanijos procesus, tiek transportavimo bei padėklų užsakymų valdymą.

DESKBOOKERS

Olandijos kompanija Deskbookers – trumpalaikės biurų ir darbo vietų nuomos lyderis Europoje. Šioje platformoje galima paprastai išsinuomoti darbo vietą, konferencijų ar pasitarimų salę kelioms valandoms. Ši paslauga ypač aktuali keliaujantiems darbo reikalais.

Koralio komanda prisideda prie šios platformos plėtros –  programuojame įvairaus sudėtingumo modulius ir sprendimus.

PACKPIN

Packpin – tai SAAS sprendimas el. komercijos kompanijoms. Šioje platformoje integruota keli šimtai kurjerių kompanijų, kurios el. komercijos bendrovėms leidžia nukreipti siuntų sekimą į savo puslapį vietoje to, kad pirkėjas sektų siuntą kurjerio svetainėje. Taip el. parduotuvės gali uždirbti daugiau, sukurdamos papildomą srautą į savo svetaines.

Koralio komanda Packpin sukūrė API sprendimą ir integravo didžiąją dalį kurjerių kompanijų paslaugų. Taip pat sukūrėme Packpin sprendimus populiariausioms el. komercijos platformoms – Shopify, Magento, WooCommerce ir Prestashop. Be to, sukurtas siuntų sekimo sprendimas el. komercijos administratoriams – jie  visas siuntas gali sekti viename lange ir yra informuojami, jei siunta vėluoja ar nepristatoma.

NIKE

Didžiausia pasaulyje sportinės aprangos gamintoja Nike  D. Britanijoje pristatė ribotos serijos futbolo rinktinės marškinėlius ir sukūrė reklamos kampaniją, kurios metu pirkėjai apsilankę Nike parduotuvėse galėjo imituoti futbolininko džiaugsmą įmušus įvartį. Visa tai buvo filmuojama specialiai tam įrengtose kabinose.

Koralio komanda sukūrė parduotuvės personalo naudojamą iOS sprendimą, kurio pagalba buvo identifikuojamas pirkėjas bei automatiškai išsiunčiama sugeneruota vaizdo bei foto medžiaga pirkėjui.

JWT

Kopenhagoje įsikūrusi kūrybinė reklamos agentūra bendradarbiauja su Koralio  komanda. Kuriame įvairaus sudėtingumo interneto sprendimus JWT klientų reklamos kampanijoms. Tarp įvairiausių sprendimų sukurtų šiai kompanijai yra iOS, Facebook programos, interneto ir promo svetainės JWT klientams.

DFDS Seaways

DFDS Seaways yra didžiausia Europoje ro-ro ir ro-pax laivų operatorė. Lietuvoje ši kompanija aptarnauja keltų linijas plaukiančias iš Klaipėdos į Kylį, Karlshamną, Kopenhagą.

Koralio komanda su DFDS Seaways bendradarbiauja nuo 2008 metų. Kuriame įvairius IT ir skaitmeninius sprendimus Lietuvos, Latvijos, Švedijos bei Danijos rinkoms.

Pokernews.com

Pokernews.com – didžiausias pokerio naujienų šaltinis, kurį puikiai žino ir naudojasi bent kiek pokeriu ir šio žaidimo naujienomis besidomintis asmuo.

Koralio komanda atliko atnaujinimus Android ir iOS versijų mobiliesiems įrenginiams.